Salon Miss Bay Kuaförü

Bay Salon şubemize hoş geldiniz randevu ve bilgi almak için hemen whatsapp üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bay kuaförü hakkında fiyat ve diğer bilgilere ulaşmak için sayfayı aşağı doğru kaydırabilirsiniz.

Hakkımızda

Salon Miss salonlarının 4. şubesi olan Bay Şubesi, 2013 yılında faaliyete başlamıştır. Salonumuz başarılı ekibiyle birlikte İstanbul Ataşehir semtinde konumlanmıştır.

En iyi ekipman, kaliteli ürünler ve en iyi tasarımlarla traş olmayı sadece bir zorunluluk değil mükemmel bir rahatlama deneyimi haline getirmek için, profesyonel bir ekiple hizmet vermekteyiz.

Kişisel bakım konusunda da hizmet verdiğimiz salonumuzda uzmanlık alanımız olan saç ve cilt sorunlarında da her zaman misafirlerimize danışmanlık vermekteyiz.

Bay Salon Fiyat Listesi

Salon Miss Bay Salon Koleksiyon

Bay Salon şubemiz hakkında daha detaylı bilgi ve randevu almak için bizimle telefon üzerinden iletişime geçebilirsiniz aynı zamanda sağ altta bulunan whatsapp ikonuna tıklayarak whatsapp üzerinden merak ettiklerinizi sorabilirsiniz. Daha fazla görsel için sosyal medya üzerinden bizi takip etmeyi unutmayın. 

Sıkça Sorulan Sorular

Bay Salondan randevu almak için bizimle telefon üzerinden iletişime geçebilirsiniz. 0216 455 2255 ve 0542 222 5588 numaraları telefondan randevu alabilirsiniz.

Salonumuzda bulunan tüm ürünler kullanıldıktan sonra gerekli şekilde dezenfekte edilmektedir. Özellikle tek kullanımlık ürünler konusunda asla taviz vermemekteyiz. Her sakal tıraşından sonra kullanılan ustura ve diğer tüm ürünler sağlık standartlarına göre üretilmiş ürünler ile sterilize edilmektedir. Bay salon erkek kuaförü olarak misafirlerimizin sağlığı bizimiçin önemlidir.

Bunların yanında çalışanlarımızın sağlığını düşünerek, her tıraş öncesinde gerekli dezenfekte işlemlerini yapmalarını sağlıyoruz. Bunun yanında her misafirimizin işleminden sonra mutlaka yeniden dezenfekte işlemlerini yapmalarını sağlıyoruz. Eldiven ve maske kullanımı ise zorunludur. Tek kullanımlık olmayan ürünler için geliştirilen hijyen ürünleri ile birlikte steril hale getiriyoruz. Tüm bunlara ek olarak salonumuz belirli aralıklar ile sağlık ve güvenlik standartlarına uygun olarak dezenfekte edilmektedir.

Klasik erkek kuaförü hizmetinin dışında yüz ve saç bakımı yapmaktayız. Özel olarak hazırlanmış maske ve kremler ile gerekli bakım işlemleri yapılmaktadır. Tüm kullanılan bakım ürünleri sağlık ve kalite standartlarına göre üretilmiş ve ilgili bakanlıklardan onayı alınmış ürünlerden oluşmaktadır. Yine uygulama yapacak çalışanlarımız gerekli tüm deneyime sahip durumdadır. Tecrübeli ve deneyimli personellerimiz sizlere gerekli uygulamaya yapmaktadır.

Saç ve yüz bakımının yanında kaş ve yanak kılları için sir ağda hizmeti verilmektedir. Kaş ve sakal şekillendirme işlemi de verdiğimiz hizmetler arasında yer almaktadır. Bunların yanında saç ve sakal boyama işlemleri de uzman personellerimiz tarafından yerine getirilmektedir. Tüm işlemler uzman ve deneyimli personellerimiz tarafından yerine getirilmektedir.

Günümüzde birçok insan hayatını planlayarak ve saatli olarak yaşamaktadır. Şehir hayatında bir saatin bile önemi oldukça büyüktür. X erkek kuaförü olarak müşterilerimize randevu ile hizmet vermekteyiz. İstenilen saatin boş olması durumunda belirtilen saatte gelerek istediğiniz konuda hizmet alabilirsiniz. Öncesinde istediniz hizmeti belirtmeniz sizler için hazırlık yapılmasını sağlayacaktır.

Randevu sisteminin dışında müsait olduğu takdirde müşterilerimizi salonumuzda gerekli tedbirler kapsamında sınırlı sayıda kısa süre misafir etmekteyiz. Bu konuda salonumuz her ne kadar müsait olsa da yasal olarak zorunlu olan sayıyı aşamamaktayız. Ancak istenilen zaman salonumuza gelerek istediniz hizmeti alabilirsiniz. Randevulu olarak gelmenin avantajlarından bir tanesi beklememek olacaktır. Aksi takdirde kısa süreli de olsa bekleme durumu olmaktadır.

İletişim

Ataşehir Bulvarı Ata 3/5 Dük. 32 Ataşehir / İstanbul
0216 455 22 55
0542 222 55 88